Spolu dáme 2x VIAC!

Od roku 2019 aktívne podporujeme občianske združenie Úsmev ako dar, ktorého hlavným cieľom je pomoc deťom z Centier pre deti a rodiny. Naše vzájomné partnerstvo prinesie podporu tým, ktorí to najviac potrebujú. Tým, ktorí o to nežiadajú, no zaslúžia si mať šancu na to, čo je pre nás ostatných úplne bežné. Šancu mať domov a rodinu. Naša spoločnosť je aktívnym prispievateľom a umožnuje aj vám podielať sa na podpore detí a to jednoduchou formou.

Daruj úsmev :) Daruj 2€. Ako na to?

1. vyberte si tovar v e-shope

2. zvoľte možnosť prispieť sumou 2€

3. objednávku dokončite bežným spôsobom

My dáme 2x VIAC!

Na konci mesiaca spočítame sumu vašich príspevkov, vyzbieranú sumu zdvojnásobíme a pošleme priamo občianskemu združeniu Úsmev ako dar.

Aby rodina zostala spolu ...

Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou mimovládnou organizáciou na Slovensku, ktorá sa venuje deťom v Centrách pre deti a rodiny, háji ich práva v zmysle Deklarácie práv dieťaťa a Dohovoru o právach dieťaťa. 
Rovnako pomáha odchovancom detských domovov pri adaptovaní sa na život mimo domova, pomáha biologickým rodinám v kríze, náhradným, pestúnskym a profesionálnym rodinám. 

Už 37 rokov je ich hlavnou misiou pomôcť deťom, aby mohli bezpečne vyrastať v rodinách, ideálne tých vlastných. Vykonávajú terénnu sociálnu prácu, posilňujú systémovú svojpomoc širokých rodín, pripravujú a sprevádzajú náhradných rodičov, budujú centrá pre obnovu rodiny a zariadenia núdzového bývania, poskytujú opusteným deťom podporné vzťahy, napĺňajú ich potreby v oblasti voľného času a osobnostného rozvoja, sieťujú kompetentných odborníkov a podieľame sa na tvorbe legislatívnych noriem.

Máte radi pomoc druhým? Prispievajte pravideľne prostredníctvom SMS.

Ak vás nadchla myšlienka pomáhať druhým, je tu pre vás možnosť ako prispievať pravideľne. Pošlite sms v tvare DMS USMEV na číslo 877 v hodnote 2€. Prípadne prevodom, alebo vkladom na účet SPDDD Úsmev ako dar: SK47 3100 0000 0041 7001 7305. Ďakujeme, viac na www.usmev.sk

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Velmi rychle dodanie

Overený zákazník,

Tovar bol doručený rýchlo

Overený zákazník,

Značka candy veľmi super mam aj práčku aj sušicku a už aj umývačku značka candy je za mňa super

Overený zákazník,